Įmonės veikla

Tarptautinė prekybos bendrovė UAB „INALVA LOGISTCS“, įkurta 2008 metais, prekiauja aukščiausios kokybės spygliuočių mediena ir jos gaminiais. Dėl sukauptos didžiulės patirties šiame versle ir preciziškai atliekamo darbo kasmet vis stiprėjame, augame, plečiamės, todėl galime pasiūlyti mažiausias rinkoje maumedžio produktų kainas. Dirbame pagal pažangiausius pjovimo, džiovinimo, klijavimo metodus. Nuolat ieškome geriausių, tinkamiausių gamybos variantų, domimės naujomis žaliavomis. Mums svarbu, iš kur žaliava ir produktai yra kilę – pirmenybę teikiame tiems, kurie yra iš FSC® sertifikuotų miškų. Akredituoti FSC® grandies nariai esame nuo 2012 metų.

Prekyba medienos gaminiais ir ruošiniais

Savo veiklą vykdome jau daugiau nei 10 metų, todėl turėdami daug patirties klientams siūlome nepriekaištingą kokybę, laiku atliekamus užsakymus. Prekiaujame žaliavine mediena ir medienos gaminiais, neseniai prekybai pristatėme medienos ruošinius. Siūlomų gaminių asortimentas kinta, siekiant visada išlikti paklausiais, įdomiais, aktualiais ir konkurencingais partneriais tiek didelėms kompanijoms, tiek individualiems klientams. Dirbame su didmenininkais, architektais bei amatų meistrais.
Klientų patogumui kokybišką medieną, žaliavas, gaminius sutartu laiku pristatome, saugome sandėliuose, rūšiuojame.
Esame inovatyvūs, klientams siūlome naują paslaugą – padedame sumontuoti terasas, grindis, dailylentes. Bendradarbiaujame su patikimais staliais, teikiame konsultacijas bei atliekame staliaus ir montavimo darbus.

Medienos eksportas į EU

Mediena eksportuojama į daugelį Europos valstybių: Vokietiją, Austriją, Prancūziją, Belgiją, Skandinavijos šalis ir kt. Pagrindinė pirkėja – Prancūzija. Medžio gaminiams keliami labai aukšti kokybės ir ekologijos reikalavimai. Ir ne veltui – pastebime, kad pirkėjai itin atsakingai renkasi medienos žaliavą ir gaminius. Esame užtikrinti savo gaminių kokybe, todėl mūsų klientai tampa partneriais. Stebime rinką, nuolat ieškome geriausių sprendimų. Lietuvos ir Europos Sąjungos klientų prašymu mes organizuojame pirminių žaliavų tiekimą, pusfabrikačių ir baigtų gaminių kontrolę, pradedant jų kilmės vieta ir baigiant jų panaudojimu.
Mūsų logistikos partneris yra transporto bendrovė UAB „Inalva“, turinti didžiulę patirtį, eksportą vykdanti tiek kelių, tiek geležinkelių, tiek jūrų, tiek oro transportu saugiai, greitai ir sutartu laiku.

Medienos importas iš Skandinavijos ir Europos

Mūsų medienos gaminiai pagaminti iš tvariai tvarkomų, FSC sertifikuotų Šiaurinių regionų miškų.

Papildoma informacija: